Way of taste

10 września, 2016

Cześć. Nareszcie Way of taste ma swoją stronę. Do tej pory mogliście nas podglądać na facebooku i instagramie. Z całą pewnością będziemy tam szaleć i dzielić się z Wami naszymi pomysłami.

Ale jest już strona i blog, co nas bardzo cieszy. 10 lat rodził się pomysł, pielęgnowaliśmy go, rozwijaliśmy pasje, odkrywaliśmy nowe i oto jest ♥ nasze wspólne dziecko WAY OF TASTE! Dzień dobry świecie ♥

A czego możecie się spodziewać? Way of taste, to miejsce na którym będziemy dzieli się z Wami naszymi zrealizowanymi marzeniami. Wszyscy kochamy podróże w każdej możliwej odmianie. Uwielbiamy poznawać kuchnie świata i sąsiedzkich regionów, kochamy fotografię i bez aparatu nie wyobrażamy sobie wyjazdu. Choć tu musimy się przyznać, że telefony często idą w ruch 🙂 Jak mamy piękne słońce, to wychodzą nawet przyzwoite fotki ale mają wartość jedynie sentymentalną 🙂

Co jeszcze? Way of taste to miejsce gdzie znajdziecie nowinki z naszego życia. Większość pracy jaka wykonujemy to zlecenia wirtualne 🙂 Długo nad tym pracowaliśmy i mamy kilka ciekawych spostrzeżeń, chętnie będziemy się z Wami dzielić.

Opowiemy troszkę o zakupach, troszkę o kulturze. Przecież dobrej literatury i filmu czy teatru nigdy za wiele. Ale przede wszystkim to wszystko odbędzie się przy dobrej kawie i herbacie ♥ Uwielbiamy te napoje w każdej postaci.

Way of teste, to miejsce również dla Was. Jeżeli macie smykałkę do pisania i chcecie podzielić się niesamowitym miejscem lub pyszną kolacją. Piszcie do nas i opowiedzcie swoją historię, a być może właśnie Twoją opublikujemy na stronie.

Zapraszamy na wspólny, wirtualny piknik.

DREAM TEAM WAY OF TASTE