DREAM TEAM WAY OF TASTE

Witaj. Cieszymy się, że chcesz nas poznać. Jesteśmy przyjaciółmi, rodziną i ludźmi z pasją. Życie porozrzucało nas po świecie, ale i tak wiele nas łączy. Wszyscy kochamy podróże: dalekie, lokalne, krajowe i zagraniczne. Wycieczki rowerowe, samochodowe oraz piesze. Uwielbiamy jedzenie i rozmowy przy stole, czasami wirtualnie. Lata spędzaliśmy na rozmowach, poświęcaniu się pracy, pasji, rodzinie. W końcu doszliśmy do wniosku, że możemy pracować zdalnie z każdego miejsca na ziemi, dzielić się zdobytą wiedzą, podpowiadać i opowiadać o różnych ciekawych fragmentach naszej codzienności.
Tak właśnie powstało to miejsce. Way of taste, witaj w naszych kolorowych progach.

 

TO WŁAŚNIE MY

 

20150820_181756

Robert Tragier – zarządza projektami i logistyką we własnej firmie KT-Partnerzy. Ogarnia sprzęt na eventach, czasami robi zdjęcia. Jego pasją jest fotografia krajobrazu, kinematografia, małe motocykle, historia II wojny światowej oraz podróże.

event@wayoftaste.com

 

Ilona Klein-Tragier – copywriter i organizator eventów w Trójmieście. Specjalizuje się w trzech ulubionych tematach: podróże, smaki i organizacja. Tworzy wydarzenia, dba o wizerunek, żywienie i relaks. Uwielbia kawę, kuchnię włoską oraz podróże.

contact@wayoftaste.com

 

Kamila Szyrowska – zawodowy menager. Specjalista w organizacji czasu i planowaniu oraz podejmowania decyzji. Doskonale realizuje proces zarządzania i kontroli zespołu. Pasjonuje się literaturą, jedzeniem i sportem oraz podróżami.

contakt@wayoftaste.com