Podcast – nowy projekt – odcinek 1

15 lutego, 2021

No i stało się. Długo zbieraliśmy się do tego aby zacząć nagrywać. Na naszej drodze stanęły oczywiście sztuczne problemy typu, nie znam się na tym, nie ma profesjonalnego sprzętu, a jak się nie spodoba? Każdy, kto zmagał się z takimi wyzwaniami z pewnością doskonale to rozumie.

Jednak zaproszeni do podcastu przyjaciół z TOlecimyDO i zachęceni też przez nich zrobiliśmy to. Nasza rozmowa u Lili i Arka nie miałby końca, gdyby nie ograniczenia czasowe audycji, a mamy o czym opowiadać.

Postanowiliśmy, że podcast będzie rocznym projektem jak wiele naszych projektów. Do tego nie chcemy go dodatkowo obrabiać. Jest luźną rozmową między mną a Robertem, czasami moimi przemyśleniami, wspomnieniami. Taką właśnie formę postanowiliśmy wprowadzić. Trochę wynika to z braku umiejętności obróbki, choć tego kiedyś i tak muszę się nauczyć. Trochę też wynika z tego, że chcieliśmy ten podcast potraktować, jako covidową wersję naszych biesiad podróżniczych, do których kiedyś wrócimy. Rozmowa, śmiech i smaczne jedzenie. Choć tego ostatniego na podcaście zaznacie tylko w formie opowieści.

Mamy nadzieję, że spodobają Wam się nasze spotkania. Podcastu możecie posłuchać na:

A dzisiaj zapraszam na 1 odcinek – po początkach podcastu. Napisz do nas, o czym chcesz posłuchać w kolejnych odcinkach.