SKLEP

 

 

 

 

 

 

 

 

Marzenia o sklepiku

Nigdy nie chcieliśmy mieć wielkiego magazynu, nie marzyliśmy o sklepie z kolorowymi regałami. Jednak, jako podróżnicy uwielbiamy różne gadżety. Czasami tworzyliśmy je sami, żeby uatrakcyjnić sobie chwile podczas wycieczek. Bywało, że do stworzenia inspirowała nas sytuacja podczas wyjazdu. Stopniowo tworzymy własną linię e-produktów Way of Taste i postanowiliśmy podzielić się nimi tworząc nasz wirtualny kramik.

Znajdziesz w nim coś do poczytania, coś do kolorowania, a nawet super planery podróżnicze, które możesz zabrać ze sobą, nie obciążając dodatkowo bagażu.

Wiele naszych produktów jest darmowych, ale nie oznacza to że brakuje im wartości. Są świetne i fajnie jak podzielisz się nimi z przyjaciółmi. Znajdziesz też super książki kulinarne inspirowane naszymi wyjazdami, pomysły na dania świąteczne.

 

Produkty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Organizujemy bezpłatne spotkania

Możesz spotkać nas w Gdyni, Wejherowie lub w Plymouth, gdzie spotykamy się z szaleńcami podobnymi do nas. Opowiadamy o naszych przygodach, dzielimy się doświadczeniem i podpowiadamy fajne rozwiązania, tak aby każdy mógł być o ten jeden krok szybciej do świetnej przygody.

Opowieści z mini vana
To nasza historia w pigułce. Piękne zdjęcia z podróży we dwoje i przygody kiedy staliśmy się trójką. O tym jak zaczęła się nasza przygoda z mini vanem, jak go zbudowaliśmy i jak ewoluował z wycieczki na wycieczkę.
Mały podróżnik

Spotkania dla dzieciaków podróżujących z rodzicami. Spora dawka geografii, czyli skaczemy po mapie oraz historii, jak to w zamku mieszkał król. Do tego praktyczne lekcje pakowania zabawek do własnego plecaka.

Bardzo aktywna i niesamowicie wesoła zabawa dla dzieciaków.

Po Polsce matkowozem

Odkąd pojechaliśmy do Krakowa naszym Ulkiem i w nim spaliśmy, magia wojaży zmieniła swoje oblicze. Naszym największym marzeniem podróżniczym jest piękny domek na kółkach ukryty pod karoserią czerwonego vana.

Opowiadamy o tym jak przygotowaliśmy własny samochód na wypady i o pięknych miejscach w Polsce, które powoli odkrywamy.

Smak podróży

Pokazy kulinarne na żywo, gdzie odkrywamy smaki różnych zakątków świata. Spotkania z podróżnikami, biesiady i wieczory pełne wspomnień. 

Nasz sklepik będzie na bieżąco modyfikowany i uzupełniany.

Zaglądaj tu regularnie lub śledź informacje na naszych profilach społecznościowych.

Nie zapomnij o nas

Zostań z nami w kontakcie. Zapisując się nasz newsletter nie ominą Cię ważne chwile w nasze podróżniczej wspólnocie.

W podziękowaniu otrzymasz miłą niespodziankę

INFORMACYJNĄ KARTĘ PODRÓŻNIKA

w której zamieszczasz niezbędne informacje.

Koniecznie obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

oraz subskrybuj nasz kanał na You Tube.