Czy leci z nami królik?

10 czerwca, 2020

Jak wiecie z naszych mediów społecznościowych, Way of Taste jest partnerem To lecimy Do i ich najnowszej książki „Czy leci z nami królik, czyli podróże pewnej rodziny”.

Bardzo się cieszymy, tym bardziej, że z rodziną To lecimy Do, czyli Lilą, Arkiem i Gabi, organizujemy wiele fajnych akcji. Ich piękne opowieści i wspomnienia z podróży możecie przeczytać nie tylko w ostatniej książce, ale też na blogu. Polecamy również Waszej uwadze naszą ulubioną książkę „Toros bravos suerto, czyli podróże pewnego małżeństwa”, o której już wspominaliśmy na naszej stronie (przeczytasz TU).

Tym razem książka jest o przygodach małej Gabrysi. Mimo młodego wieku przyłączyła się do naszej ulubionej podróżniczej pary i odwiedziła z nimi wiele pięknych miejsc. Książka jest kopalnią ciekawych porad i inspiracji głównie dla rodzin, które ruszają w drogę ze swoimi maluchami. Warto po nią sięgnąć, szczególnie kiedy mamy obawy, czy z dziećmi DA się podróżować.

W ramach naszego rocznego projektu Way of Taste Smak Podróży w Infoboxie zorganizowaliśmy w kwietniu wieczór autorski. Miało być zakończenie z przytupem, a zostaliśmy pozamykani w domach. Ale nie ma tego złego, tym bardziej, że to spotkanie nijako zmusiło nas do założenia na YouTube kanału i tak oto znaleźliśmy się w nowym miejscu, gdzie między innymi możecie posłuchać o książce, gdyż Lila była pierwszym gościem online.

Ale, ale, ja tu gadu gadu, a chciałam ogłosić wiadomość. Jak pamiętacie zorganizowałyśmy konkurs na wymarzone wakacje, w którym nagrodą była wspomniana wcześniej książka.

Przyszło kilka naprawdę pięknych prac, za co bardzo Wam dziękujemy, ale jedna szczególnie przykuła naszą uwagę 🙂

To praca Ali , a jej wymarzone wakacje to nie dzikie lądy, czy lot w kosmos, tylko Bieszczady konno. Niesamowite marzenie! Ala uwielbia jazdę konną, tę pasję dzieli ze swoją mamą. Miały się wybrać na wyprawę w Bieszczady i jeździć po tych pięknych terenach – niestety wirus pokrzyżował plany. Teraz dziewczyny czekają, kiedy będą mogły spakować walizki i ruszyć na drugi koniec Polski.

Trzymamy kciuki za realizację super wyprawy, tym czasem serdecznie gratulujemy wygranej. Mamy nadzieję, że książka zainspiruje Was i powstaną nowe podróże marzeń.

Jeżeli też chcielibyście poznać przygody Gabi i jej rodziców oraz tytułowego królika koniecznie odwiedźcie sklep To lecimy Do.

Miłego dnia.