Smak podróży w Gdynia InfoBox

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Way of Taste Smak podróży to rodzinne spotkania w Gdyńskim InfoBoxie. Niesamowite slajdowiska, historie, inspiracje, ale przede wszystkim praktyczne podpowiedzi i dzielenie się doświadczeniem.

Jesteśmy szalonymi propagatorami podróżowania i dobrych smaków. 13 lat razem poszukujemy przygód, a od 6 wspólnie z synem – Tymoteuszem, który odlicza dni, do kolejnej wycieczki. Zachęcamy całe rodziny i zgodnie twierdzimy, że warto podróżować z dziećmi, choć nie zawsze jest różowo. Chcąc podzielić się doświadczeniem i zachęcić innych do ruszenia się z domu stworzyliśmy projekt Way of Taste – Smak Podróży, czyli cykliczne spotkania dla każdego podróżnika.

Od maja 2019 gościmy w Gdynia InfoBox, organizując comiesięczne slajdowiska i wyprawy po całym świecie. Na każdym z nich można poznać nowe formy spędzania wolnego czasu oraz sporą dawkę porad i praktycznych podpowiedzi dzięki zaproszonym gościom. Podczas spotkań każdy jest mile widziany.

Na dzieciaczki jak zawsze czekają piękne mapy od TwojeMapy.com i kolorowe kredki oraz wyspa do własnego projektowania, na dorosłych fantastyczne zdjęcia i miłe opowieści.

Na spotkaniach nie chcemy jedynie zachwycać pięknem świata, ale przede wszystkim praktycznie inspirować i zachęcać do zdobywania własnych wspomnień.

– Każde spotkanie jest inne, każde niesamowite i ciekawe. Człowiek od razu ma ochotę pakować walizki i ruszyć przed siebie – zapraszamy na wydarzenia jakie organizujemy i do obserwowania nas w mediach społecznościowych, tam o wszystkich opowiadamy na bieżąco – Ilona i Robert

—————————–

Obserwuj nas na facebooku i instagramie, gdzie nadajemy w instastoris oraz poczytaj nasze artykuły i o całym projekcie
https://www.instagram.com/wayoftaste/
https://www.facebook.com/wayoftaste/
https://www.wayoftaste.com/smakpodrozy/
Koniecznie przyłącz się do naszej kameralnej grupy Way of Taste – Smak Podróży

————————————————-

ORGANIZACYJNIE
kontakt: smakpodrozy@wayoftaste.com

✔ Spotkania w Gdynia InfoBox, są bezpłatne i dostępne dla każdego.
✔ Zarezerwuj swoje miejsce, abyśmy mogli się odpowiednio przygotować – ilość miejsc ograniczona.
✔ Pomóż nam rozhulać wydarzenie. Poinformuj świat, że szykuje się świetne spotkanie. Udostępnij i zaproś znajomych. Będzie nam miło poznać nowych miłośników przygody.
✔ Slajdowisko Way od Taste Smak Podróży – Gdynia InfoBox, jest dla całych rodzin. dzięki TwojeMapy.com maluchy będą miały kreatywne zadanie, zaplanują kolejną waszą przygodę na pięknych mapach, po których można rysować.
✔ Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciela, siostrę, dzieci im nas więcej tym więcej inspiracji.
✔ Jeżeli chcesz wspierać projekt Way of Taste – Smak Podróży, koniecznie skontaktuj się z nami – smakpodrozy@wayoftaste.com – powiemy jak możesz nam pomóc.
✔ Spotkanie będzie tworzone wspólnie i na bieżąco – jeśli chcesz pochwalić się zdjęciami – zgłoś chęć swojego wystąpienia i zainspiruj innych.

Oby Way od Taste – Smak Podróży na stałe wpisał się w Twój kalendarz wydarzeń! Do zobaczenia.

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Slider_Widget”][/siteorigin_widget]