Mika Szymkowiak Fotografia

Mika Szymkowiak

REFERENCJE

Z ogromną przyjemnością polecam Way of Taste jako solidnego i godnego zaufania organizatora wszelkich wydarzeń związanych z tematyką podróżniczą i kulinarną. Ilona i Robert za każdym razem wykazują się dużym profesjonalizmem, kreatywnością i niesamowitą energią a same eventy są dopracowane w najmniejszych szczegółach i z ogromną starannością.

Cenię sobie ich otwartość oraz bardzo dużą pracowitość. Są pełni pomysłów i planów na przyszłość, konsekwentnie pokazują, że można i, że warto, ruszyć się z kanapy a zwiedzanie może być ciekawe nie tylko w odległych czy egzotycznych zakątkach świata.

Miałam przyjemność nie tylko być gościem ale i współpracować z Iloną i Robertem podczas niektórych wydarzeń i jestem przekonana, że ten projekt ma przyszłość i jest potrzebny. Cenię sobie ich zaangażowanie oraz szacunek do ludzi i świata. To rzadko spotykana kombinacja w dzisiejszych czasach.

Z pełnym przekonaniem polecam firmę Way of Taste jako solidnego partnera do współpracy i już dziś wyrażam ogromną nadzieję na kolejne współprace w przyszłości.

Mika Szymkowiak