Kuchnia Malucha – czyli warsztaty kulinarne dla dzieci

with Brak komentarzy

Praca online to nie jest moje jedyne zajęcie. Wiadomo nie od dzisiaj, że kontakt z ludźmi jest równie ważny. Spotkania dodają mi energii, motywują do pracy, ale przede wszystkim są źródłem niesamowitych inspiracji. To właśnie przy kawie mówicie mi czego szukacie, co chcielibyście, żebym wprowadziła.

Obecnie mam dwie grupy odbiorców „na żywo” (że pozwolę sobie tak to nazwać). Jedna to mamy i ich maluchy, druga to babki biznesu, które na nic nie mają czasu i zastanawiają się jak ogarniam kuchnię 🙂 A ponieważ mam doświadczenie w obu dziedzinach postanowiłam się wiedzą dzielić właśnie na Warsztatach.

Pierwsza z nich to nie tylko warsztaty dziecięce, to również spotkania z mamami. To właśnie one mają największy wpływ na pociechy, a przy dobrej kawie, kiedy ja gotuję z dziećmi, dowiadują się ciekawych rzeczy. Dzisiaj opowiem o KUCHNI MALUCHA.

Zachęcam do zapoznania się z MOJĄ OFERTĄ. 
Dzięki poznaniu szczegółów będziemy mogli dobrać odpowiednie warsztaty.

Kuchnia Malucha, to cykl warsztatów stacjonarnych lub w plenerze, przeznaczony przede wszystkim dla dzieci. Dlaczego postanowiłam o tym napisać? Coraz częściej dostaję zapytania, gdzie można znaleźć jakieś przepisy i gdzie są prowadzone warsztaty dla dzieci, co się na nich dzieje.

Otóż, dzieje się wiele, każde warsztaty mają jakiś temat przewodni, a jak się potoczą w 70% zależy od samych uczestników.

Warsztaty dla dzieci, wnoszą wiele ciekawostek. Maluchy poznają nowe smaki, zdobywają umiejętności kulinarne i dowiadują się jak skomponować własne przepisy. Natomiast dorośli wynoszą wiedzę, jak smacznie przemycać zdrowie do potraw. Zawsze zachęcam gorąco do uczestnictwa w warsztatach rodziców razem z pociechami, ponieważ wspólnie możemy odkrywać nowości i poznać zastosowanie różnych produktów.

Taka zabawa kulinarna zachęca maluchy do eksperymentów, małej „kulinarnej demolki”, a co za tym idzie, chętniej próbują zdrowych dań, warzyw czy owoców. Uczę też kulinarnych kompromisów, które pozwalają zachować równowagę w szalonych czasach fast food, zaś zabieganym rodzicom pomagam w kompozycji nowych dań. Moja ulubiona dieta, to mądre jedzenie i zdrowy rozsądek. Właśnie TO staram się przekazać dalej i pomagam wprowadzić w codzienność.

W 2012 roku założyłam bloga Kuchnia Ilony, na którym gromadzę przepisy kulinarne. Dwa lata później, w marcu, rozpoczęłam cykl Kuchnia Malucha, który bardzo szybko zdobył uznanie i do dziś z powodzeniem prowadzę zajęcia dla dzieci i ich rodziców.

Rok 2016 okazał się przełomowy. Właśnie dzięki coraz większemu zainteresowaniu powstała marka Way of taste. Chcąc też zapewnić coraz wyższą jakość swoich zajęć, zdobyłam fantastycznych partnerów. Między innymi Bakra-zdrowie płynące z natury oraz Ciuciubabka Cafe. Dzięki nim mogę przekazać wiele więcej wartościowej wiedzy kulinarnej i nie tylko.

To jak? Spotkamy się na warsztatach w Kuchni Malucha?

 

Follow Ilona:

Ilona Klein-Tragier – copywriter i organizator eventów w Trójmieście. Specjalizuje się w trzech ulubionych tematach: podróże, smaki i organizacja. Tworzy wydarzenia, dba o wizerunek, żywienie i relaks. Uwielbia kawę, kuchnię włoską oraz podróże.