Zaznacz stronę

Prezentacje / Fotografia / Grafika / Infografika

darmowe zdjécia

Ja, wychowałam się w ciemni mojego taty, później wyszłam za mąż za pasjonata fotografii. On wciągnął mnie w świat cyfrowych zdjęć i zachęcił do korzystania z możliwości „lustrzanki”.

Naturalna ciekawość i potrzeba zdobywania nowych umiejętności pozwoliła nam na rozwój i eksperymenty graficzne. Dzięki podróżom, spotkaniom i obserwacji codzienności zebraliśmy sporą bazę zdjęć, które wykorzystujemy między innymi do grafik i prezentacji.

Obraz jest naturalnym uzupełnieniem naszych ofert, wykładów, treści pisanych. Na przykład szykując potrawę i przepis, możemy sfotografować danie, co umożliwia przygotowanie odpowiedniej kompozycji słowa i obrazu. Podróżując spotykamy fantastycznych ludzi oraz odwiedzamy ciekawe miejsca o których piszemy. Dodatkowo na giełdach staroci lub wystawach rękodzielników wyszukujemy perełek, które pięknie komponują się z daniem. Nie rzadko same w sobie są fascynujące i idealnie prezentują się na prostej fotografii szczegółu.

Aparat fotograficzny towarzyszy nam zawsze i wszędzie. Robimy zdjęcia w każdym miejscu. Dzięki temu tworząc dla Państwa grafiki, infografiki, e-booki czy prezentacje, korzystamy często z własnych zdjęć.

Dodatkowo, posiadamy konta w legalnych bankach zdjęć oraz korzystamy z usług jednego z najlepszych fotografów.

Wykonujemy:

 • Drobne grafiki i infografiki
  karty informacyjne, ulotki, grafiki na portale społecznościowe, karty kalendarza lub planerów, grafiki na blogi
 • Prezentacje PowerPoint
  tworzymy prezentacje automatyczne i na do samodzielnego przewijania, z wykorzystaniem logo firmy, uwzględnieniem tekstów oraz obrazu
 • E-booki, poradniki, pdf-y promocyjne
  komponujemy materiały, które możecie udostępniać swoim klientom, czytelnikom, „składamy” e-booki i poradniki z powierzonych materiałów z dodatkiem naszego obrazu.
 • Wykonujemy fotografię
  wykonujemy zdjęcia dedykowane wykonane specjalnie na potrzeby artykułów tematycznych, uzupełniające wizualnie sklepy online, tworzymy karty dań i oferty dla dietetyków.

11416212_515248188635083_3897016224848926304_n

Naszym partnerem w tej dziedzinie jest Mika Szymkowiak – doskonały fotograf reportażowy, rodzinny, wnętrzarski oraz sportowy.

 

W obecnych czasach obraz jest niezbędny do zatrzymania oka i myśli naszego czytelnika.

REALIZACJE