Pierwsza Konferencja Moja strefa LIFE – rozpędzamy się!

with 2 komentarze

Jak to się stało? Pamiętasz mój artykuł napisany pod wpływem emocji i tych sztucznych ideałów rozpowszechnianych gdzie się da? Jeżeli nie, koniecznie przeczytaj (Ten cholerny sposób „na maxa”)

Rozmawiając z Panem Małżonkiem po publikacji tej treści oraz o różnych spotkaniach masowych, gdzie mówią o motywacji i dążeniu do ideału, o magazynach z paniami z fotoszopa, stwierdziliśmy, że może stworzymy swoje. Nie-perfekcyjne, nie-za wszelką cenę, nie-namawiające do sztucznego ideału …. Chcieliśmy opowiedzieć o tym jak budować nawyki, jak podnosić się po potknięciach, o tym jak nieidealne może być cudowne, ile może dawać szczęścia i jak zjeść tort z niepoprawną satysfakcją. Pomysł bardzo mu się spodobał. Opowiedziałam o nim także Agnieszce, która jest właścicielką rodzinnej kawiarni w Gdyni Ciuciubabka Cafe i moją serdeczną koleżanką, również stwierdziła, że to świetny pomysł.

I tak przy kawie, burzy mózgów i cieście najlepszym w Trójmieście, skrystalizował się pomysł o Konferencji. Potem zajęłam się organizacją (to mój konik, więc byłam na fali), szukaniem partnerów, znalezieniem najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Warunek był jeden, żeby „nie” byli na maxa i „nie” za wszelką cenę, żeby byli ludźmi i zrozumieli potknięcia… i  wiecie co… znalazłam najlepszych!!! Byli zachwyceni ideą.

Potem strach, czy ktoś podzieli jeszcze moje myśli, czy znajdą się kobiety, które będą chciały przyjść na konferencję? Były! Wbrew moim obawom, babek w Trójmieście chcących promować NORMALNOŚĆ i chcących dowiedzieć się jak ogarniać rzeczywistość, tą rzeczywistą jest wiele…. i wszystkie wspaniałe. Ja człowiek małej wiary, uwierzyła, że dzięki nim mogę dalej tworzyć, nie poddawać się i promować życie jakie wszystkie znamy. Codzienność, którą chcemy łatać, żeby była idealna tylko dla nas, a nie do patrzących wokoło oczu.

Ponieważ było super i znalazło się sporo kobiet, które podzielają nasze myśli, będziemy kontynuować i rozwijać nasz pomysł! Kolejna konferencja już w marcu 2018!

Tak więc, w październiku odbyła się pierwsza w Trójmieście KONFERENCJA Moja strefa LIFE. Nie będę skromna, było cudownie. Fantastyczni prelegenci i ogrom fantastycznych kobiet, nawet kilku mężczyzn przyklaskującym pomysłowi. To spotkanie, które miało pomóc kobietom w budowaniu nawyków i organizacji różnych obszarów życia. Rozebraliśmy na części strefę kulinarną i zdrowotną, strefę ruchową i przestrzeń osobistą.

Czterech doskonałych ekspertów, podzieliło się swoją wiedzą i podpowiedziało, jak nie popadać w skrajności i ślepo nie kroczyć za modą obecnego świata w dążeniu do ideału. Nasi specjaliści opowiedzieli, jaki wpływ na budowanie naszej codzienności zawodowej i prywatnej mają nawet najmniejsze kroki. Pomogli odnaleźć odpowiedź na pytanie, co dla nas samych jest ważne, przy okazji zdradzili nam tajemnicę, jak radzić sobie z potknięciami.

Konferencja Moja strefa LIFE będzie nadal promować NORMALNOŚCI, tak ostatnio zaniedbaną w dążeniu do bycia najlepszym we wszystkim. Chcemy ułatwić Wam odrzucenie skrajności, kompleksów, żeby móc cieszyć się życiem, smacznie zjeść i wyglądać pięknie na co dzień.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, piszcie na adres contact@wayoftaste.com

Zdjęcia: Mika Szymkowiak Fotografia

Na facebooku znajdziecie cały album poświęcony naszej I Konferencji. (kliknij TUTAJ), a TU poczytacie o konferencji. Bardzo WAM dziękujemy!

Follow Ilona:

Ilona Klein-Tragier – redaktor i architekt potraw. Specjalizuje się w tworzeniu treści branżowych, na potrzeby mediów społecznościowych i stron www. Organizuje eventy, dba o wizerunek, żywienie i relaks. Jej pasją jest gotowanie, fotografia szczegółu i kulinarna oraz podróże.