DREAM TEAM WAY OF TASTE

Witaj. Cieszymy się, że chcesz nas poznać. Jesteśmy przyjaciółmi, rodziną i ludźmi z pasją. Życie porozrzucało nas po świecie, ale i tak wiele nas łączy. Wszyscy kochamy podróże: dalekie, lokalne, krajowe i zagraniczne. Wycieczki rowerowe, samochodowe oraz piesze. Uwielbiamy jedzenie i rozmowy przy stole, czasami wirtualnie. Lata spędzaliśmy na rozmowach, poświęcaniu się pracy, pasji, rodzinie. W końcu doszliśmy do wniosku, że możemy pracować zdalnie z każdego miejsca na ziemi, dzielić się zdobytą wiedzą, podpowiadać i opowiadać o różnych ciekawych fragmentach naszej codzienności.
Tak właśnie powstało to miejsce. Way of taste, witaj w naszych kolorowych progach.

 

TO WŁAŚNIE MY

 

20150820_181756

Robert Tragier – zawodowy logistyk i właściciel firmy KT-Partnerzy. Specjalista w dziedzinie doboru sprzętu komputerowego, drukarek, elektroniki wizualnej, nośników pamięci oraz innych urządzeń niezbędnych do prowadzenia firmy. Jego pasją jest fotografia krajobrazu, kinematografia, małe motocykle, historia II wojny światowej oraz podróże.

robert@wayoftaste.com

 

Ilona Klein-Tragier – copywriter i organizator. Uwielbia pisać i bawić się obrazem. Specjalizuje się w tworzeniu treści branżowych, na potrzeby mediów społecznościowych i stron www. Organizuje eventy, dba o wizerunek, żywienie i relaks. Jej pasją jest gotowanie, organizowanie przyjęć oraz podróże.

contact@wayoftaste.com

 

Kamila Szyrowska – zawodowy menager. Specjalista w organizacji czasu, planowania oraz podejmowania decyzji. Doskonale realizuje proces zarządzania i kontroli zespołu. Pasjonuje się literaturą, jedzeniem i sportem oraz podróżami.

contakt@wayoftaste.com