W październiku odbyła się Pierwsza w Trójmieście KONFERENCJA Moja strefa LIFE. Nie będę skromna, było cudownie. Fantastyczni prelegenci i ogrom fantastycznych kobiet. To spotkanie, które ma pomóc kobietom w budowaniu nawyków i organizacji różnych obszarów życia. Rozebraliśmy na części strefę kulinarną i zdrowotną, strefę ruchową i przestrzeń osobistą.

Czterech doskonałych ekspertów, podzieliło się swoją wiedzą i podpowiedziało, jak nie popadać w skrajności i ślepo nie kroczyć za modą obecnego świata w dążeniu do ideału. Nasi specjaliści opowiedzieli, jaki wpływ na budowanie naszej codzienności zawodowej i prywatnej mają nawet najmniejsze kroki. Pomogli odnaleźć odpowiedź na pytanie, co dla nas samych jest ważne, przy okazji zdradzili nam tajemnicę, jak radzić sobie z potknięciami.

Konferencja Moja strefa LIFE będzie promować NORMALNOŚCI, tak ostatnio zaniedbaną w dążeniu do bycia najlepszym we wszystkim. Chcemy ułatwić Wam odrzucenie skrajności, kompleksów, żeby móc cieszyć się życiem, smacznie zjeść i wyglądać pięknie na co dzień.


1 Konferencja Moja strefa LIFE – Konferencja o budowaniu nawyków i organizacji Skierowana głównie do Kobiet, które szukają równowagi i normalności w życiu.

To był zaszczyt współtworzyć tak cudowne spotkanie, pełne energii i emocji. Czas pomyśleć o kolejnej edycji. Organizatorzy: Way of taste KT-Partnerzy, Ciuciubabka Zdjęcia: Mika Szymkowiak Fotografia Dziękuję również fantastycznym partnerom: WinaBezalkoholowe.pl, BeClinic Dieta na co dzień Michał Sobolewski Trener Personalny Monika Sobolewska Bakra – Zdrowie płynące z natury Oliwa do chleba Holistic Massage Esencja Smaku Oraz Partnerom medialnym: Pracownia Edukacyjno-Szkoleniowa 4 Sowy my3miasto.pl Magazyn Kobiet Mademoiselle


Już w marcu 2018 roku odbędzie się kolejna edycja Konferencji Moja strefa LIFE, jeszcze większa, jeszcze ciekawsza i jeszcze weselsza.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, piszcie na adres
contact@wayoftaste.com

Jeżeli masz swoja markę i chciałbyś / chciałabyś zostać partnerem naszej konferencji, współtworzyć i promować nasze idee, skontaktuj się koniecznie.

Zdjęcia: Mika Szymkowiak Fotografia

Na facebooku znajdziecie cały album poświęcony naszej I Konferencji. (kliknij TUTAJ)