III edycja Konferencji MOJA Strefa Life

Porozmawiamy o egoizmie i próżności

Czy to takie złe cechy?

już 28 września w Gdyni

28 września 2018   |  Gdynia  |  16:30 - 21:00

Konferencja Moja Strefa LIFE To spotkanie, ma pomóc kobietom w budowaniu nawyków, pewności siebie i dobrej organizacji różnych stref życia. 

POMAGAMY, ODRZUCAMY SKRAJNOŚCI, POZBYWAMY SIĘ KOMPLEKSÓW,

PORUSZAMY KONTROWERSYJNE TEMATY

BY MÓC CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM, SMACZNIE ZJEŚĆ I PIĘKNIE WYGLĄDAĆ NA CO DZIEŃ.

Dla kogo?

Konferencja skierowana jest do kobiet, które szukają równowagi i normalności w życiu, tak ostatnio zapomnianej w dążeniu do bycia najlepszym we wszystkim.

 

Co się będzie działo?

W tej edycji planujemy jak zawsze fantastyczne atrakcje.

  • grono specjalistów, z którymi będziesz mogła spokojnie porozmawiać
  • możliwość zakupu kawy i pysznego ciasta z Ciuciubabka Cafe
  • ścianka do selfie i masa gadżetów
  • spodziewaj się dawki promocji i ciekawostek
  • rabaty od naszych partnerów

Bilety

Zarezerwuj swoje miejsce, zanim zabraknie !

W tej edycji TYLKO 35 MIEJSC

Bilet promocyjny dla 1 osoby  40 zł
MEGA promocja - bilet dla 2 osób  79 zł
Bilet w regularnej cenie dla 1 osoby  59 zł

Program

Agnieszka Łukomska [motywacja]

Agnieszka Łukomska, właścicielka Ciuciubabki, łącząca w sobie doświadczenia redaktorki, dziennikarki, marketingowca i dziewczyny zza baru, podobno pisze książkę o Ciuciubabce...

W swojej prelekcji "Życie jest krótkie, zacznij od deseru" pokaże jak wykorzystując jedno z podstawowych narzędzi marketingowych lepiej poznać siebie, zakumplować się ze sobą i zaakceptować swoje słabości.

https://www.facebook.com/CiuciubabkaCafe/

 

Mika Szymkowiak [fotograf, autorka projektu Kobiece mini sesje]

Jak Cię widzą, tak... sama zacznij się postrzegać!
Mawiają, jak Cię widzą, tak Cię piszą, ale co jeśli zaczniemy w sobie dostrzegać piękno, które widzą w nas inni, a my z uporem maniaka negujemy te spostrzeżenia? Znana, polska fotograf, Mika Szymkowiak, twórczyni świetnego projektu "Mini sesje Kobiece" opowie, w jaki sposób postrzegać własne ciało, jak samej zachwycić się własnym pięknem i ukryć mankamenty. Jak samej sobie połechtać próżność i iść przez życie z podniesioną głową.

http://mikaszymkowiak.pl/

 

Natalia Jóźwik [make-up artist]
Natalia Jóźwik - MAKE UP ARTIST.
Inicjatorka i założycielka projektu SAMOlubna. FREELANCER. Make Up zdominował jej życie, a ona nie protestowała . Specjalistka w zakresie public relations, zawodowo związana głównie z brandingiem. Miłośniczka dobrego designu, sztuki i smaku. Ceni sobie minimalizm form wizualnych, wyznając zasadę LESS IS MORE - również w makijażu! Po godzinach szczęśliwa mama. Od zawsze kocha konie i dalekie podróże. Od niedawna trenuje boks i uczy się gry na perkusji. Nieustannie poszukuje nowych wyzwań.
PRELEKCJA:
MAGIA MAKIJAŻU - czyli nie taki diabeł straszny jak go malują 😉
Będzie o codziennych nawykach pielęgnacyjnych, które odmienią Twoją cerę.
Idealny makijaż na co dzień - to szybki makijaż ! Dlatego specjalnie dla uczestniczek Konferencji Moja Strefa Life - Way of Taste zaprezentuje krótki pokaz makijażu dziennego, który pasuje każdej z nas. Nie będę Was męczyć technikami blendowania cieni;)  a pokaże jak w 10 minut wykonać make up, w którym każda Pani będzie czuła się dobrze, naturalnie i pięknie.
 
 
Natali w sieci:
instagram: @natnat_makeupartist
Magdalena Drażba [dietetyk medyczny]

Magdalena Drażba - dietetyk medyczny, kobieta, która nawet w banoffee znajdzie zalety.

Podczas swojej prelekcji podpowie jak rozpieszczać swoje ciało i umysł zdrowym jedzeniem W dzisiejszych czasach zdrowie, dobra kondycja, dobre samopoczucie to luksus. Luksus, który w dużej mierze zależy od stylu życia. Niestety coraz częściej chorujemy, a kiedy czujemy się źle, nie jesteśmy w stanie korzystać z przyjemności, radości i okazji jakie oferuje nam życie i otaczający świat.  Jak odnaleźć radość w zdrowym stylu życia, w zdrowym i świadomym odżywianiu. Skupić się na sobie, na potrzebach swojego organizmu, odpowiedzialnie wybierać produkty. Znaleźć równowagę pomiędzy tym co w diecie wartościowe, a tym co daje nam rozkosz jedzenia.  Tak właśnie się rozpieszczaj, rozpieszczaj swoje ciało, rozpieszczaj swój umysł, bo w zdrowiu i dobrej kondycji możesz czerpać pełnymi garściami z przyjemności jakie daje Ci świat.
Maria Gotkiewicz [stylista]

Maria Gotkiewicz - pomaga w odkrywania potencjału i wewnętrznego piękna oraz inspiruje do odkrywania własnej drogi. Działa wg filozofii "Ty nie jesteś problemem do naprawienia, Ty jesteś cudem do odkrycia". Po przez metamorfozę wizerunku oraz mentalną uświadamia szczególnie kobietom, iż każda z nas ma ogromną MOC. Od 11 lat zajmuje się wizerunkiem. Jest stylistyką, wizażystką, Personal shopper, trenerem Dress Code oraz doradcą piękna w Mary Kay.  Od ponad roku prowadzi autorski projekt dla kobiet LADIES in RED rozwój biznes wizerunek, który ma na celu "budować" kobiety na wielu płaszczyznach oraz inspirować do SPEŁNIONEGO życia.

Maria zaprezentuje na fantastyczną metamorfozę i omówi szczegóły. Dzięki niej dowiemy się dlaczego to, jak się ubieramy jest ważne w kontekście naszego mózgu i przede wszystkim co to jest próżność i egoizm w kontekście wizerunku.

https://www.gotkiewicz.com/

Iwona Spaleniak [trener biznesu]

Bo zmiany są bardzo ważne i są częścią naszego życia. Trzeba to robić z głową a jeszcze lepiej z pomocą specjalisty.

Dlatego poznajcie Iwonę Spaleniak - coach, trener biznesu i kobieta z pasją. Ukończyła Akademię Morską w Gdyni na wydziale Zarządzania i Marketingu oraz studia podyplomowe w obszarze Coachingu na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Psychologia i rozwój osobisty to jej pasja, którą wykorzystuje, aby pomagać innym. Założyła Akademia Skutecznej Zmiany, dzięki której zmiany stają się przyjemnością a nie koniecznością.

Organizatorzy

Partnerzy:

Patronat:

Bilety

 


Dołą do nas na Facebooku!

Tak było podczas I i II edycji Konferencji!

Zobacz więcej

Współpraca

Chcesz być częścią III edycji Konferencji Moja Strefa Life? Chcesz zostać Partnerem? A może masz ciekawy produkt, który może spodobać się uczestniczkom?

Napisz koniecznie wiadomość na event@wayoftaste.com

 

Konkurs na FACEBOOKU

regulamin konkursu