darmowe materiały

Cieszymy się, że chcesz z nami poszerzać granice, korzystać z naszej pracy i uzupełniać wiedzę. Dokładając wszelkich starań, słuchając sugestii oraz potrzeb na spotkaniach i warsztatach stworzyliśmy własną BIBLIOTEKĘ z darmowymi materiałami.

Wpisując się na listę poniższego newslettera, otrzymasz informacje z każdego frontu naszych działań, hasła dostępu do każdej strefy naszej BIBLIOTEKI, ciekawostki, przypominajki oraz UWAGA! dostęp do darmowego banku zdjęć jaki stworzyliśmy. Z tego miejsca wysyłamy też maile z informacjami o naszych publikacjach, warsztatach i pokazach.

Po wpisaniu adresu email i potwierdzeniu zapisu do newslettera otrzymasz od nas wiadomość z trzema hasłami dostępu. Ponieważ dbamy o Twoje samopoczucie i szanujemy Twój czas, podzieliliśmy darmowe materiały na strefy, aby łatwiej było Ci się poruszać i skorzystać z konkretnego materiału.

WAY OF TASTE

ciekawostki, informacje, opowieści, smakołyki i dostęp do wszystkich darmowych materiałów

naprawdę warto się zapisać!

Stworzyliśmy dla Ciebie 3 strefy: Kuchnię Malucha, Smaczny Biznes oraz  Bank Zdjęć!

Zupełnie za darmo, czy to nie jest wspaniałe?!

Nie obawiaj się! Nie zasypiemy Twojej skrzynki spamem. Wiemy doskonale, że nikt tego nie lubi i nie każdy ma czas na czytanie maili. Zależy nam, żeby newslettery były wartościowe, więc jak nic się nie będzie u nas działo, nie będziemy przeszkadzali. Szykujemy do Ciebie listy 1-3 (maksymalnie) miesięcznie. A jeżeli nie będziesz zadowolony, zawsze możesz się wypisać, choć będziemy tęsknili 🙂

Jeżeli chcesz spotykać się z nami częściej śledź nasze kanały społecznościowe i bądź na bieżąco. Przy okazji, zerknij na nasz kalendarz, może zobaczymy się na jednym z wydarzeń które organizujemy lub jesteśmy współtwórcami.


Przygotowaliśmy wszystko dla Ciebie. Mamy tylko jedną prośbę, uszanuj naszą pracę i nie udostępniaj tych materiałów. Będziemy też ogromnie wdzięczni za miłe słowo.

Zachęć też do wspólnej zabawy smakiem swoich znajomych, rodzinę, przyjaciół lub partnerów biznesowych. Bardzo nas ucieszy jeżeli polubisz nasz fanpage i polecisz stronę dalej.

Dziękujemy.

BIBLIOTEKA WAY OF TASTE